KONST / Litografier / Färglitografi 8135224
nr 813 5224
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), komposition, 173/220, signerad, 1980, motivets mått: 65x50, oramad
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:38:42
100 kr
500 kr
400 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe